Відеодомофон - чудовий винахід, який дозволяє швидко і просто підвищити безпеку квартири, автоматизувавши управління вхідним замком. Сучасні вироби здійснюють як базове спостереження, так і мають чимало інших додаткових функцій. А якщо врахувати ще й широке розмаїття дизайнерських варіантів, то встановлення відеодомофона у квартирі стає досить серйозним завданням. Щоб розібратися у цьому питанні, доведеться постаратися. Спробуємо з’ясувати, як вибрати відеодомофон у квартиру детальніше.

Від чого залежить вибір домофона для квартири: особливості підключення

Відповідь на питання, як вибрати відеодомофон у квартиру, починається з визначення мети такого пристрою. Якщо основна функція домофона - прийом простого виклику, а також відкриття-закриття вхідних дверей, можна обмежитись стандартним аналоговим домофоном.

Аналогові пристрої дуже поширені. Вони підключаються за допомогою звичайного коаксіального кабелю, легко поєднуються з різними панелями викликів і коштують досить дешево. Основна особливість таких домофонів – обмежений функціонал.

Функціональність цифрових або IP домофонів значно різноманітніша, ніж у класичних домофонних систем, що, звичайно, позначається і на їхній вартості. Такі пристрої можуть використовуватися для організації системи відеоспостереження та можуть інтегруватися із системами тривожної сигналізації, також вони дозволяють:

 • отримувати сповіщення на смартфон;

 • приймати виклик з панелі виклику з телефону;

 • підключати додаткові камери;

 • контролювати доступ за мітками (у телефоні) або пластиковими картками;

 • записувати відео з камери у разі активації детектора руху, під час виклику абонента або у певний час (заздалегідь вказаний користувачем);

 • інтегрувати домофон у систему «розумний дім»;

 • керувати з домофона (і смартфона) іншими пристроями (в т.ч. освітленням, кондиціонером, ліфтом тощо).

Насправді вибрати відеодомофон для квартири цифрового типу варто тим, хто хоче отримати дійсно високотехнологічний пристрій з розширеним функціоналом.

Чому варто вибрати IP відеодомофон для квартири?

IP відеодомофон для квартири дуже зручний у використанні, цифрова система домофонії чудово впорається з обслуговуванням великої кількості користувачів, що є дуже актуальним для мешканців багатоквартирних будинків. І тільки вона дозволяє дистанційно контролювати все, що відбувається перед камерою в будь-який час доби, навіть з іншого кінця земної кулі. Саме такий домофон із відеоспостереженням для квартири найчастіше купують мешканці сучасних котеджних містечок та новобудов. Серед особливостей такої домофонії:

 • можливість передачі сигналу на будь-які пристрої, зокрема на ПК охоронця чи монітор консьєржа, смартфон чи ноут власника квартири;

 • можливість записувати відео- та аудіосигнал на запит, в т.ч. та за відсутності дзвінка на домофон;

 • можливість підключення багатьох терміналів користувача та/або панелей виклику.

Як вибрати відеодомофон для квартири: практичні рекомендації

Перед тим як купити відеодомофон, зверніть увагу на такі характеристики:

 • діагональ екрана - може становити від 4 до 10 дюймів, великий екран дозволяє вивести одночасно зображення з кількох камер або детально розглянути гостя;

 • кількість панелей виклику і камер спостереження, які ви плануєте під’єднати;

 • спосіб комунікації - відеодомофон без трубки для квартири працює на гучному зв'язку, також є моделі з трубкою;

 • наявність Wi-Fi модуля, що дозволяє під'єднати домофон без дротів;

 • наявність додаткових входів/виходів для підключення різних датчиків та інших пристроїв.

Який вибрати домофон для квартири: ТОП відеодомофонів

Одними з найкращих IP домофонів на сучасному ринку є домофони BAS-IP. Це британська компанія, яка з 2008 року пропонує найінноваційніші рішення на ринку домофонії. Серед ТОП відеодомофонів цієї компанії:

 • BAS-IP AU-04LA. Найдоступніший за ціною. На порівняно невеликому екрані з діагоналлю 4 дюйми добре видно всіх відвідувачів.

 • BAS-IP AT-07L. Має діагональ 8 дюймів, відрізняється ширшими кутами огляду.

 • BAS-IP AT-10 Преміальна модель з алюмінію з діагоналлю 10 дюймів. Дуже стильний та функціональний.

Якщо ви хочете ідеальний відеодомофон у квартиру, відгуки допоможуть вам визначитись. Але вся продукція BAS-IP відповідає міжнародним стандартам якості, є надійною та високофункціональною.

А купити британські домофони недорого можна в інтернет-магазині Bas-Ip, який є офіційним дистриб'ютором цього бренду. На сторінках каталогу зібрана вся лінійка сертифікованих товарів, і досвідчені консультанти можуть відповісти на всі питання, що вас цікавлять. Здійснюється доставка по всій Україні.