Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP домофони BAS-IP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

домофони bas ipBAS-IP – перші IP домофони в Україні

Відеодомофони BAS-IP представлені лінійкою сучасних апаратів з сенсорними ємкісними дисплеями, з різною діагоналлю дисплея, починаючи від бюджетних моделей домоони 4 дюймів серія - AU-04LA, оптимальний сегмент домофони 7 дюймів,  моделі - AQ-07, AT-07, і преміум сегмент - домофони 10 дюймів, моделі - AT-10, AK-10, AM-02 - монітор консьержа. Для найбільш економного користування BAS-IP системою спеціально був випущений аудіо домофон, який керується сенсорними кнопками, модель SP-03

​​​Переваги IP-домофонів BAS-IP

Функціонал самих простих відеодомофонів AU-04LA, AQ-07LL дозволяє приймати виклики по локальній мережі чи через мережу інтернет з декількох індивідуальних чи багатоквартирних панелей виклику BAS-IP, переадресовувати їх на декілька смартфонів одночасно в додаток BAS-IP Intercom. Є можливість переглядати до 8 IP відеокамер в послідовному режимі на моніторах, підключених або в тій же локальній мережі, або навіть віддалені через інтернет. Завдяки вбудованій пам'яті і підтримці micro SD карток відеодомофони автоматично зберігають фотографії відвідувачів, в ручному режимі при перегляді є можливість запису відеоролика. 

В середньому і більш дорогому сегменті цифрових віднодомофонів BAS-IP вбудована система Android, яка дозволяє встановлювати сторонні додатки, наприклад для управління сигналізацією, чи wifi вимикачами, розетками, чи іншими системами розумного будинку. Доступна індивідуалізація монітора бас-айпі - вибір необхідних швидких кнопок управління, MP3 мелодії на виклик, фоторамка, зручні сценарії по роботі гучності домофона в різні часові проміжки. Доступна більша кількість IP відеокамер для перегляду, до 32шт, є дуже зручна опція - квадратор, який ділить екран на 4 частини і може виводити зображення одночасно з 4 онлайн відеокамер на моніторі, або в ручному режимі, або в режимі очікування як заставку.

В преміальних моделях BAS-IP об'єднаний весь функціонал попередніх сегментів, їх корпус виготовлений з натуральних матеріалів - скла та алюмінію, оснащені 4-ох ядерним швидкісним процессором, що швидко та без затримок дозволяє виконувати на домофоні будь які дії, дисплеї моніторів оснащені сучасною IPS матрицею, яка на відміну від TFT дозволяє без завад переглядати якісне зображення з різних кутів огляду. Їх відрізняє можливість встановлення не тільки накладним способом до стінки, а й також ці домофони можливо встановити врізним способом в стіну, таким чином, що корпус не буде виступати за межі стіни, в їхню комплектацію входить врізний кронштейн, і для максимальною зручності, є ще варіант монтажа на настільну підставку для домофонів, яка докупаеться окремо. Це дві преміальні моделі - BAS-IP AT-07L, BAS-IP AT-10.

Купити ip відеодомофони BAS-IP в Україні

У нашому інтернет магазині представлена вся лінійка сертифікованої продукції BAS-IP. Здійснити покупку не важко, а ціна вас приємно порадує, адже ми є офіційним дилером в Україні.

Вгору