Для багатьох працюючих людей офіс стає другим домом, і звичайно ж, власникам компаній слід подбати про безпеку та комфорт своїх співробітників. З цим завданням чудово впорається система контролю доступу або СКУД, основне завдання якої — запобігти проникненню в приміщення сторонніх осіб, а також забезпечити додатковий контроль за працівниками. Спробуємо розібратися в особливостях цієї системи докладніше, а також дізнаємося, як здійснюється встановлення СКУД в офіс.установка скуд в офис

Що таке СКУД та в чому її функції в офісі?

СКУД це скорочена назва комплексу системи контролю та управління доступом. І така система є невід'ємною частиною підприємств, які дбають про свою безпеку, захист конфіденційних даних та комфорт клієнтів. За допомогою СКУД для офісу можна унеможливити проникнення сторонніх на територію та контролювати переміщення співробітників.

Така система складається з кількох пристроїв із відповідним програмним забезпеченням. Вона може стояти лише на вході в офіс або використовуватися також для контролю за внутрішніми приміщеннями на одному об'єкті. Встановлення СКУД в офісі дає можливість:

  • контролювати те, що відбувається на території об'єкта;
  • відстежувати безпеку і співробітників, і гостей фірми;
  • попереджати крадіжку цінних речей;
  • обмежувати доступ до конфіденційних даних;
  • враховувати робочий час працівників;
  • відмовитись від фізичної присутності охоронця.

За такого широкого функціонала система СКУД необов'язково повинна мати високу вартість. На ринку є чимало якісних порівняно дешевих рішень.

Переваги СКУД для офісу, про які ви й не підозрювали

Керівники компаній нерідко навіть не підозрюють, скільки переваг їм може дати застосування СКУД. Система контролю доступу до офісу моментально підвищує відповідальність персоналу, але на цьому її функціонал тільки починається. З її допомогою ви можете:

  • Сформувати позитивне враження для клієнтів та партнерів. Така система контролю стає важливим компонентом іміджу компанії, вона показує всю серйозність вашого підходу до організації бізнесу та забезпечення його безпеки.
  • Налаштувати іменну систему контролю або Face ID. Сучасні пристрої контролю доступу можуть розпізнавати обличчя співробітників або мітки на їхніх телефонах. Все просто і дуже функціонально. І ви завжди зможете дізнатися, коли той чи інший співробітник прийшов на роботу.
  • Контролювати важливі приміщення. Компоненти системи СКУД можуть бути встановлені не тільки на вхідній групі, а й на тих приміщеннях, які потребують особливого захисту, наприклад, складу, серверного або електрощитового, а також архіву. Завдяки цьому співробітникам не доведеться носити із собою зв'язку ключів, а всі дані будуть під надійним захистом.

Контроль доступу до офісу допомагає підвищити продуктивність роботи. Про це говорять абсолютно всі власники бізнесу, які зважилися встановити таку систему. Ну і крім того, завдяки СКУД можна перестати турбуватися про безпеку, що також дорого коштує.скуд для малого офиса

Як працює СКУД в офісі?

Система доступу до офісу має одне центральне ядро - контролер, який також називають контрольною панеллю. Саме в ньому містяться всі дані про конфігурацію та особливості роботи системи. І контролер визначає, чи відкривати допуск користувачеві в офіс або окремі приміщення.

Схема роботи СКУД офісу досить нескладна. Усі співробітники одержують особисті ідентифікатори. Вони можуть мати вигляд електронних ключів (пластикових брелок або карток) або спеціальних міток на телефон. У кожному такому ідентифікаторі зашифровано особистий код, який є свідченням того, що господар може перебувати в певному місці (офісі або його частині).

На вході в сам офіс або окремі його приміщення проводиться монтаж спеціальних пристроїв - панелей. Вони зчитують код електронного пропуску та передають отриману інформацію на центральний контролер. Система миттєво реагує та відкриває замок, якщо код відповідає наявним у базі даним. Інформація про зчитування та відкриття дверей фіксується у базі.

Сучасна СКУД в офіс може також вести фіксацію зображень відвідувачів, знімати відео на камеру та зберігати ці дані протягом певного часу. За потреби вона може працювати і як домофон – передавати сигнал від відвідувачів на екран секретареві для запиту доступу до приміщення.

Де купити СКУД для офісу?

Якщо ви вирішили замовити СКУД для малого офісу або хочете купити систему управління доступом для великого підприємства, вам можуть допомогти спеціалісти компанії Bas-Ip. Тут представлені відмінні рішення для забезпечення безпеки від відомого британського виробника Bas-Ip, який вже багато років знаходиться на світовому ринку і заслужив на довіру європейських користувачів високою якістю своєї продукції.

Компанія підтримує здорові конкурентоспроможні ціни, тому замовити СКУД можна порівняно недорого. Здійснюється доставка по Україні (в т.ч. до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та ін.).