Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари для домофонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аксесуари для домофонів BAS-IP: максимум функціонала для комфорту та безпеки

аксесуари для домофонів BAS-IPСучасні IP-домофони - це високофункціональні пристрої, популярні у різних країнах світу. Вони відрізняються підвищеною надійністю, безліччю розширених функцій та простотою експлуатації. Але для повноцінного функціонування якісної охоронної системи потрібні різні дрібні деталі, серед яких знаходяться адаптери, модулі управління, комутатори тощо. Аксесуари для домофонів BAS-IP допоможуть зробити експлуатацію ще комфортнішою.

Які бувають аксесуари для домофонів BAS-IP?

Виробники пропонують різноманітні аксесуари до домофона BAS-IP, які вирішують різнопланові завдання. Серед них:

  1. Кнопки виходу. Необхідна для відмикання дверей, обладнаних електрозамком. Особливо привабливою є безконтактна кнопка для відеодомофона BAS-IP, яка реагує на людину на відстані метрів.
  2. Ліфтовий модуль. Цей пристрій організує доступ до приміщень або кабіни ліфта під час виклику з панелі або при відкритті дверей безконтактною карткою.
  3. Додаткові трубки. Їх можна розмістити по будинку або квартирі, щоб підвищити комфорт експлуатації домофона.
  4. Безперебійний блок живлення. Забезпечує надійне безперебійне живлення багатоквартирної панелі – можливість користуватися домофоном, внутрішніми моніторами та монітором консьєржа зберігається навіть за відсутності електроенергії.
  5. POE-комутатор. Може використовуватись для під’єднання різних мережних пристроїв.
  6. Кронштейни. Такий вид аксесуарів полегшує монтаж панелей, робить їх більш естетичними.

Також у нас можна купити систему QR-кодів для зчитування, які забезпечують доступ до певної панелі викликів, адаптери та інші аксесуари.

Переваги аксесуарів до домофонів BAS-IP

Продумані комплектуючі домофону BAS-IP здатні допомогти в приєднанні особистого відеодомофона до під'їзного. Таке завдання можна вирішити за допомогою багатоквартирного адаптера.

Також можливе використання адаптера для підключення до пристрою екрана монітора, на який транслюється зображення з камери спостереження. Цих камер власник може встановити кілька, водночас вони можуть бути як компонентом самого пристрою для виклику, так і окремими пунктами спостереження над дверима або над воротами для в'їзду. І передача сигналу через локальну мережу чи інтернет забезпечить високий рівень чіткості зображення.

Купити комплектуючі для домофона BAS-IP можна і для приєднання додаткових модулів, наприклад, для забезпечення зв'язку між різними абонентами всередині однієї будівлі. Також такі пристрої полегшать зв'язок з охороною та допоможуть оповістити всіх учасників мережі про позаштатну ситуацію.

аксесуари до домофонів BAS-IPДе купити комплектуючі для домофона BAS-IP?

Замовити комплектуючі домофона BAS-IP найкраще в офіційного представника британського бренду BAS-IP. Це однойменна компанія BAS-IP, розташована у м. Київ. В інтернет-магазині представлений повний асортимент домофонів, домофонних систем та аксесуарів до них. Оскільки компанія BAS-IP є офіційним представником виробника, ціни на всю продукцію приємно тішать. Безумовно, якість не може коштувати дешево, але через відсутність непотрібних націнок вся вартість нашої продукції цілком виправдана.

Організуємо порівняно недорогу доставку по всій Україні. Можемо відправити домофони, панелі виклику, аксесуари та готові комплекти до Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та інших населених пунктів.

Вгору