Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Багатоабонентські панелі виклику BAS-IP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Багатоабонентські панелі виклику BAS-IPБагатоабонентські BAS-IP - найкраще рішення для багатоквартирного будинку

Багатоабонентські та багатоквартирні  панелі виклику BAS-IP представлені панелями під будь-які потреби, з унікальними рішеннями для поєднання цифрових відеодомофонів з аналоговими координатними системами.

 

Є серія багатокнопочних панелей виклику з окремою кнопкою виклику квартири чи офісу, вбудованим мультиформатним зчитувачем та модулей FACE-ID на 4,8,12 абонентів, це панелі BAS-IP BI-04FB, BI-08FB, BI-12FB. І серія багатоквартирних панелей виклику, з максимальною кількістю абонентів до 10000. Вони функціонально дуже схожі - всі мають вбудовану камеру на 2МП з хорошим кутом огляду, вбудований мультиформатний зчитувач, модуль Face-ID, але все ж мають відмінності.

 

Найрозпосюдженіша лінійка BAS-IP AA-07FB, з механічними клавішами для виклику, вбудованим 4ох дюймовим кольоровим дисплеєм. Більш захищена лінійка BAS-IP AA-12FB, де для виклику абонентів використовуються п'єзоелектричні кнопки виклику і корпус панелі найбільш вандалозахищенний. І преміальна панель BAS-IP AA-14FB з вбудованим 10ти дюймовим сенсорним екраном для викликів і іншої взаємодії з панеллю.

 

Серія панелей BAS-IP AA-07FB та AA-12FB має 2 додаткові моделі. Перша з приставкою "H", що означає вбудований гібридний модуль для під'єднання до аналогових систем побудованих на основі Vizit, Cyfral, Metakom, це моделі BAS-IP AA-07HFB, AA-12HFB. Інші з приставкою "H..A", що означає вбудований гібридний модуль, а також вбудована аналогова камера MHD, яка може працювати або в аналоговому форматі 1000ТВЛ, або в AHD форматі 2МП, вона розташовується поряд з основною IP камерою та дозволяє підключати до панелі виклику звичайні аналогові домофони будь-якого виробника, це моделі BAS-IP AA-07HFBA, AA-12HFBA

 

Чому вигідно купувати панелі виклику BAS-IP у нас

Купити багатоабонентські панелі викликає BAS-IP під будь-які потреби у нас варто, так як ми є офіційним дилером компанії протягом багатьох років т надаємо високоякісну продукцію відразу від виробника.

Вгору