Домофон - популярний універсальний пристрій, який забезпечує дистанційне управління правом доступу на територію, а також захист від проникнення небажаних осіб. Таке обладнання може бути встановлене практично на будь-якому об'єкті: воно допоможе організувати безпеку в житловому комплексі, що складається з багатоквартирних будинків, котеджному містечку, окремому будинку, офісному центрі й навіть на підприємстві. Але тонкощі вибору домофонних систем для різних цілей дещо відрізняються. Сьогодні спробуємо розібратися, як вибрати домофони для приватних будинків.

Які бувають домофони для приватних будинків?

Сучасні домофони для приватних будинків не є розкішшю, а обов'язковим компонентом безпеки. І вони забезпечують не лише голосове спілкування. Такі пристрої можуть стати компонентом автоматизованої системи домашньої системи “розумний дім” або охоронної системи, використовуватися для організації відеоспостереження тощо. Але давайте про все по черзі. Перед тим як купити домофон у приватному будинку, необхідно розібратися у різноманітності таких пристроїв. Усього виробники пропонують три основні види:

 • Класичні аналогові домофони. Мають дротовий тип підключення. Можуть передавати і аудіо, і відео. Але немає додаткових функцій, описаних вище. Є дешевими та простими. Такий домофон на хвіртку до приватного будинку може бути не надто практичним.

 • IP-домофони. Технологічні та сучасні моделі, підключення яких відбувається через LAN-з’єднання. Можуть синхронізуватися зі смартфоном та іншими пристроями у будинку.

Сучасні експерти сходяться на думці, що для максимального забезпечення безпеки краще вибрати IP домофон із камерою у приватний будинок. Такий пристрій слід доукомплектувати надійним замикальним пристроєм (замком) електромеханічного або електромагнітного типу.

Панель виклику: яку модель панелі виклику купити в приватний будинок?

Термін “панель виклику” використовується для позначення зовнішнього блоку, який знаходиться за межами будинку - на хвіртці, безпосередньо на воротах або на самих вхідних дверях. Якщо вашою метою є вибрати домофон у приватний будинок, то панель виклику повинна відрізнятися:

 • герметичністю та міцним антивандальним корпусом;

 • практичним матеріалом - ударостійким може бути й пластик, а якщо ви вибираєте метал, важливо, щоб він виявляв стійкість до появи корозії;

 • наявністю козирка, що захищає пристрій від дощу та попадання сонця;

 • можливістю експлуатації за будь-якої погоди та температури.

Якщо ви вибираєте недорогий аудіодомофон для приватного будинку, то цих характеристик панелі виклику більш ніж достатньо. А збираючись замовити відеодомофон, необхідно враховувати характеристики камери. Вона повинна передавати деталізовану картинку зображення високої якості. І щоб забезпечити собі максимальну безпеку, потрібно вибрати камеру, яка матиме:

 • широкий кут огляду - зможе показувати, що знаходиться не тільки безпосередньо перед нею, а й на всі боки, а також вгорі;

 • вбудовану підсвітку — наявність інфрачервоної підсвітки допоможе вам детально розглянути відвідувача та навколишнє оточення навіть уночі;

 • віддалене розташування від мікрофона – для чистоти сигналу.

Вибираючи комплект домофона для приватного будинку, краще відразу віддати перевагу моделі, системі виклику, які гарантовано прослужать вам протягом довгих років. Краще не економити на вартості та зробити вибір на користь функціонала та практичності.

Вибираємо абонентський пристрій: види та особливості

Сучасні домофонні системи для приватного будинку можуть комплектуватись різними абонентськими пристроями. Якщо ви вибрали домофон з екраном, зверніть увагу на:

 • Формат зв'язку. Більшість пристроїв передбачають комунікацію з відвідувачем на гучному зв'язку. Однак деякі пристрої спочатку укомплектовані додатковою трубкою переговорів, а інші припускають можливість її під’єднання при бажанні.

 • Розмір монітора. IP домофон для приватного будинку може бути обладнаний екраном із діагоналлю 3-10 дюймів. Якщо на території є кілька камер спостереження, краще віддати перевагу більшому монітору - на нього можна буде вивести зображення з декількох камер одночасно. Також великий кольоровий екран дозволить розглянути всі деталі.

 • Особливості монтажу та дизайну. Пристрій може бути вбудованим або навісним. Другий варіант простіший, а перший — більш стильний. Щодо особливостей дизайну (колір корпусу та його матеріалу, а також товщини монітора), то ці критерії підбираються виключно з урахуванням індивідуальних переваг покупця.

Ще нещодавно тим, хто купує домофон для заміського будинку, нерідко рекомендували замовити кілька абонентських пристроїв для монтажу в різних місцях будинку. Але сучасні домофонні системи передають інформацію на смартфон, що дозволяє прийняти виклик та відкрити двері абсолютно з будь-якої відстані, у т.ч. з іншого континенту.

Який вибрати домофон для приватного будинку?

Якщо вам потрібен якісний домофон для приватного будинку, зверніть увагу на продукцію Bas-Ip. На сторінках нашого інтернет-магазину представлена повна лінійка домофонів та домофонних систем від британського бренду Bas-Ip, які є не просто домофонами, а справжніми високотехнологічними пристроями. Таким виробам під силу:

 • розпізнавати людей за FaceId;

 • зчитувати інформацію з карт пропуску та міток на телефоні;

 • передавати інформацію на телефон та/або комп'ютер на будь-яку відстань;

 • записувати інформацію з камери та/або динаміка;

 • полегшувати управління системою «розумний будинок», а також охоронною, пожежною тощо.

Ми є офіційним дистриб'ютором, тому ціни на всі домофони Bas-IP вас приємно порадують. Здійснюється доставка по Україні.