Задача - встановлення сучасної цифрової домофонної системи BAS-IP в квартирі, заміна старої аналогової системи Commax, підключення до встановленої IP відеокамери Dahua на ліфтовій площі, підключення до 6-ти абонентської аналогової відеопанелі Kocom.

 

Вибраний преміальний відеодомофон з 10-ти дюймовим дисплеем BAS-IP AK-10L на Android платформі, за допомогою якого в режимі очікування є можливість відтворювати онлайн відео з IP камери. Вибрана початкова панель виклику внутрішнього встановлення BAS-IP AV-03D з індивідуальним виготовленням металевого поворотного кута-площадки для більшого огляду простору біля вхідних дверей.

 

За допомогою адаптера BAS-IP Vizit вдалося інтегрувати відео і аудіо виклик з аналогової системи Kocom на цифровий монітор BAS-IP. Всі виклики як з індивідуальної панелі, так і з нижньої під'їздної одночасно дублюються також на декілька додатків встановлених на смартфонах IOS.

Монтаж відеодомофона BAS-IP AK-10L white  Монтаж панелі виклику BAS-IP AV-03D під кутом  Виготовлення кронштейну під панель виклику BAS-IP AV-03D  Підключення BAS-IP до аналогової домофоної системи