Поквартирне встановлення відеодомофонів та підключення до послуг багатоквартирної домофонії ЖК Львівська площа

 

1. Встановлення індивідуального монітору - відеодомофона BAS-IP в квартиру.

Вибрати монітор відеодомофона 

Вибрати індивідуальну панель виклику 

Або зателефонуйте до адміністратора для консультації та підбору обладнання - (068) 272-88-22

Які переваги отримує користувач:

  • приймати виклики на монітор в квартирі та паралельно на декілька смартфонів (до 4 шт) при наборі номера квартири на центральному вході в під’їзд або з входу лобі
  • спілкуватися по двосторонньому зв’язку з відвідувачем та ідентифікувати відвідувача завдяки якісним вбудованим камерам
  • віддалено відчиняти двері з монітора чи смартфона
  • ручне підключення та віддалене відкриття електро замку на сходових дверях
  • ручне підключення та віддалене відкриття шлагбаумів в арках для заїзду на територію двору ЖК
  • швидкий виклик охорони комплексу з монітору
  • швидкий виклик адміністратора в лобі
  • підключення до системи відеоспостереження – трансляція обраних камер встановлених в ЖК на монітор відеодомофона з можливістю онлайн перегляду (список камер на етапі погодження)

Як підготувати кабельну проводку під встановлення IP відеодомофону (+ опціонально під індивідуальну панель виклику)

  1. якщо у Вас планується встановлення тільки відеодомофону в квартирі (без індивідуальної панелі виклику), достатньо провести кабель вита пара UTP 4x2x0,5 мм від місця встановлення монітору в квартирі до загального слаботочного щита на поверсі і кабель 220В під сам монітор, виводи кабелю під монітором бажано зробити в окремий підрозетник
  2. якщо у Вас планується встановлення відеодомона та індивідуальної панелі виклику, тоді проводка робиться по наступній схемі:

Схема підключення BAS-IP відеодомофонів

 

2. Підключення послуги переадресації викликів з під'їздної панелі на смартфони, без встановлення домофонного обладнання в квартирі

Прийом відео виклику на смартфон/планшет IOS/Android при наборі Вашої квартири з під'їзних центральних дверей або з лобі, що дає можливість розмови та дистанційного відкриття замку (до 4 пристроїв під виклик однієї квартири)

 

Вартість послуги – 250 грн за 1 підключений пристрій (смартфон/планшет), оплата одноразова. У разі заміни телефону або видалення програми відновлення безкоштовне. Можна підключити до 4 пристроїв під виклик 1 квартири, виклики будуть приходити одночасно на всі пристрої (по замовчуванню), або послідовно 1-2-3-4 пристрій з інтервалом в 20 сек якщо немає відповіді.

 

Інструкція - Завантажуємо безкоштовну програму BAS-IP intercom (android) – або на айфоні/айпаді BAS-IP Intercom (IOS) – і далі відкриваємо програму, обов'язково надаємо дозволи для мікрофона, камери, оповіщення, далі розділ “Асистент” - “Вибір віддаленої конфігурації” та відсканувати наданий адміністратором QR код “Scan QR Code” і натиснути кнопку “Застосувати”. Після того, як вгорі буде напис з зеленим кружечком “Зареєстровано”, це значить смартфон коректно налаштований на прийом викликів, налаштування завершено.

 

 

 

Відеоінструкція по налаштуванню додатку BAS-IP Intercom

 

ВАЖЛИВО! Для прийому дзвінка Ваш пристрій має бути підключений до інтернету через wifi/3g/4g/5g, програма bas-ip-intercom повинна бути в запущеному режимі (згорнутому), потрібно перевірити в налаштуваннях телефону, щоб під час увімкнення режиму енергозбереження або режимі очікування для цієї програми були включені оповіщення. Під час першого запуску та під час першого виклику програма запитає дозволу і можливо до встановлення відео кодека, треба дозволити.

 

3. Електронний ключ на смартфоні UKEY для відкриття під'їздних, сходових, лобі дверей та шлагбаума в арках

 

 

Відкриття під'їзних центральних дверей, дверей на сходи, лобі та шлагбаумів в арках за допомогою електронного ключа на смартфоні за бездротовою технологією через блютуз знаходячись поруч на відстані до 1м (шлагбауму до 10м) або зчитувачем NFC (за наявності в телефоні NFC і якщо смартфон на платформі Android) до 5см:

 

Вартість послуги – 70 грн за 1 підключений пристрій (смартфон/планшет). Оплата одноразова. У разі заміни телефону або видалення програми BAS-IP UKEY підключення здійснюється знову за таким же тарифом. Електронна мітка на телефон унікальна та одноразова, яка прив’язується до Mac адреси смартфону

 

Інструкція - завантажуємо безкоштовну програму BAS-IP UKEY (android) або BAS-IP UKEY (IOS) Далі по відео інструкції активуємо електронний ключ на смартфоні, ключ можна отримати у адміністратора у вигляді QR кода по viber/telegram.

 

Відео інструкція по налаштуванню BAS-IP UKEY

 

ВАЖЛИВО! Для відкриття дверей повинен бути включений bluetooth(nfc) і навігація - при запуску програми потрібно обов'язково дозволити використання "ЗАВЖДИ" (навігація використовується для визначення найближчого зчитувача)

 

4. Автоматичний заїзд через шлагбауми по електронній UHF мітці на автомобіль

 

Тонка пластикова мітка 100 x 26 мм, яка клеїться під лобове скло автомобіля та дозволяє при під'їзді до шлагбауму автоматично відкрити його в арках для заїзду у двір ЖК і при наявності допуску відкрити так само шлагбауми для заїзду на паркінги нижнього та верхнього рівнів. 

 

Одна мітка з індивідуальним програмуванням під Ваш автомобіль коштує - 100 грн. 

 

 

5. Підключення послуги відкриття під'їздних дверей, лобі та шлагбаума в арках по скануванню обличчя - Face-ID доступ

 

Як це працює - достатньо підійти до панелі виклику, подивитись короткочасно в об'єктив відеокамери (1-2 секунди) після чого буде дозволений доступ з відповідним звуковим сповіщенням. Для програмування доступа необхідно зробити селфі-фото та відправити адміністратору комплекса зручним способом на viber/telegram. Послуга сплачується одноразово по ціні - 150 грн за одного користувача.

 

Важливо! Ваші конфіденційні дані фото обличчя не зберігаються в пам'яті панелі виклику. При програмуванні цього доступа надіслане фото конвертується в звичайний 10-ти значний числовий код, який і зберігається у пам'яті панелі. 

 

6. Замовлення магнітних ключів-брелків зашиті під квартиру

 

Замовлення іменних запрограмовані під конкретну квартиру, шифрованих (захищених від копіювання) магнітних ключів-брелків для відкривання під'їздних, лобі, сходових дверей та шлагбаумів в арках. Ціна додаткових брелків - 70 грн/1 шт