Задача - встановлення багатоквартирної цифрової системи BAS-IP на основі панелі виклику BAS-IP AA-07B на центральний вхід, встановлення додаткового мережевого зчитувача з контроллером BAS-IP CR-02BD на вхід на сходи, встановлення системи СКД на вхідні двері та додатковий прохід на сходи - повністю контролюючи вхід та вихід, підключення цифрової аудіо трубки консьержа BAS-IP SP-03, встановлення безперебійної системи живлення, встановлення додаткової IP відеокамери на вхід на сходи, інтеграція відеокамери з панелі виклику в систему відеоспостереження Dahua.

 

З багатоквартирної системи організовані віддалені виклики прямо в додаток BAS-IP Intercom на пристроях IOS/Android при наборі номера квартири, що дає можливість віддалених переговорів, відеоконтролю та відкриття замку. Данною послугою вже користуються більше 50% жителів будинку. А також багато користувачів скористалися послугою встановлення індивідуальних IP відеодомофонів BAS-IP або аудіопанелі BAS-IP SP-03 і підключивши монітор/панель до інтернету мають змогу приймати виклики по SIP протоколу і відчиняти двері з квартири. Зроблена система захищених шифрованих іменних ключів, що унеможливлює несанкціоноване копіювання ключів та у разі нештатної ситуації дозволяє виявити дату і час використання визначеного ключа, ідентифікувати його, і в комплексі з відеоспостереженням покращує безпеку всього комплексу. 

Монтаж багатоабонентської панелі BAS-IP AA-07B  Підключення під'їздної системи BAS-IP AA-07B  Налаштування викликів з панелі виклику на смартфони BAS-IP AA-07B  Монтаж зчитувача BAS-IP CR-02BD