Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

BAS-IP AZ-07L IP домофон 7"

Артикул: 2393
Выберите цвет
9 000 грн
В наличии
К сравнению
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний

Быстрый заказ

 Самовывоз из точки выдачи у. Тупикова 16 - бесплатно

 Новой почтой по Украине  — по тарифам НП

 Курьером к двери по Киеву — бесплатно, если сумма заказа более 3т грн (если меньше - 80 грн)

Подробнее о доставке

  • оплата курьеру наличными
  • оплата наличными на пункте выдачи товара
  • оплата наличными или картой на пункте курьерской службы
  • онлайн оплата на сайте Liqpay или оплата частями от ПБ
  • перевод средств на банковскую карту ПБ, mono
  • предварительная оплата счета от ФОП без НДС
  • предварительная оплата счета от ТОВ с НДС
  • по договоренности оплата криптовалютой BTC/ETH

 

Гарантия на всю ТМ BAS-IP - 3 года

BAS-IP AZ-07L - сучасний і унікальний 7-ми дюймовий IP відеодомофон з сенсорним ємкістним IPS дисплеєм з зображенням роздільної здатності 1024×600 пікс під управлінням ОС Android 10 версії. З цікавим дизайнерським рішенням - окремою сенсорною кнопкою з підсвіткою в верхній частині корпуса, яка відповідає за швидке відкриття електро замків. Може приймати виклики з 9 індивідуальних та 9 шт багатоквартирних панелей, доступний аудіо інтерком до 8 додаткових моніторів, підключення до 32 IP камер з можливістю послідовного або вибіркового перегляду.. Може переадресувати виклики одночасно або послідовно до 4 додатків встановлених на смартфонах чи планшетах IOS/Android. Є зручні налаштування по гучності домофона, по автоматичному режиму "не турбувати" у налаштовувані проміжки часу, можливий виклик ліфта на свій поверх при використанні окремого ліфтового модуля. Монітор оснащений унікальним кронштейном, який дозволяє встановити йго як в вертикальному, так і в горизонтальному положені, а також в меню є переключення вигляду інтерфейса. 

BAS-IP AZ-07LL підключення Підключення BAS-IP AZ-07LL_white

 

Зовнішній огляд відеодомофона BAS-IP AZ-07L

Корпус домофона виготовлений з якісного пластику з вбудованою сенсорною клавішею з підсвіткою у верхній частині корпуса, представлений у 2 кольорових рішеннях - білий та чорнийAZ-07L може монтуватися накладним способом - горизонтально або вертикально за допомогою унікального комплектного кронштейна. Монітор керується сенсорним дисплеєм та додатковою сенсорною кнопкою, яка дозволяє швидко відчинити замок. Динамік і мікрофон домофона рознесені в різних частинах корпусу для чистого звуку та уникнення еффекту шумів при розмові. 

BAS-IP AZ-07LL_горизонтальный монтаж домофона

BAS-IP AZ-07LL_вртикальный монтаж домофона

 

Можливості SIP переадресація відео викликів на смартфони 

AZ-07L має можливість переадресації відео викликів в послідовному або одночасному режимі до 4-ох додатків BAS-IP Intercom або Link встановлених на смартфонах або планшетах, де користувач має змогу поспілкуватись, побачити відвідувача та віддалено відчинити двері/шлагбаум. Це відбувається завдяки протоколу SIP 2.0, який можна використовувати на базі готового хмарного сервісу BAS-IP - sip.bas-ip.com, або за допомогою сторонніх SIP та Push серверів.

BAS-IP AZ-07LL переадресація викликів на смартфон

 

Функціональність відеодомофона BAS-IP AZ-07L

Монітор керується вбудованою системою Android, яка має передвстановлені налаштування та зручний інтерфейс швидкого доступу до функціоналу. Є можливість автоматичного запису фото знімків відвідувачів на вбудовану пам'ять до 64 фото. В домофоні зроблене окремо меню швидкого доступу до управління ліфтами, за допомогою якого, Ви маєте змогу викликати ліфт на Ваш поверх, максимум до 3-ох ліфтів, при використанні окремого ліфтового модуля BAS-IP EVRC-IP, який розміщується на ліфтовій кабіні. Ця опція можлива для всіх користувачів під'їзду при використанні індивідуальних відео або аудіо домофонів BAS-IP, за умови їх підключення в одній локальній мережі з ліфтовими модулями. 

BAS-IP AZ-07LL виклик ліфта_whiteBAS-IP AZ-07LL виклик ліфта_black

 

Управління системами сигналізації та домашньою автоматикою

Домофон AZ-07L оснащений входами для підключення систем сигналізації - різноманітних датчиків руху, пожежних, затоплення, до 8 вбудованих шлейфів, та за допомогою модуля розширення BAS-IP SH-16 їхня кількість може бути збільшена до 16 штук. Є окремий вхід під сирену з можливістю її живлення прямо від монітора. Входи можуть також використовуватись під будь-які кнопки керування, тривожні кнопки, або звичайну кнопку дзвінка. По спрацюванню датчиків чи кнопок монітор BAS-IP миттєво сповістить Вас про надзвичайну подію, а також відправить сповіщення на прив'язані додатки BAS-IP Intercom встановлені на смартфонах. 

BAS-IP AZ-07LL сигналізація

 

За допомогою інтерфейса RS-485 можливо підключити окремі модулі домашньої автоматики, такі як управління світлом BAS-IP SH-62, керування шторами BAS-IP SH-63, і конвертор протоколу BAS-IP SH-61. В моніторі є гнучкі можливості налаштувань роботи данних модулів, а також автоматизовані сценарії управління для зручності.

BAS-IP AQ-07LL схема

Натисніть, щоб збільшити зображення

Дисплей

Розмер  указан в дюймах по диагонали. 1" = 2,54см

7” IPS LCD, сенсорный емкостный
Разрешение экрана 1024×600
Функция памяти Запись фото, видео та аудио на SD карту (до 32 ГБ)
Тип операционной системы Android 10 ver.
Тип установки накладной
Материал корпуса пластик
Питание PoE, +12 В (+10% -4%)
Габариты 195 х 127 х 27 мм
Количество панелей вызова 9
Количество доп мониторов 8
Количество IP камер до 32
Мелодии вызова 9
Режим "фоторамка" Нет
Режим "не беспокоить" Да
Установка сторонних программ

Есть возможность установки сторонних приложений.

Да
Управление домашней автоматикой

Управление с помощью модулей* (см. роздел "Аксессуары") светом, шторами, лифтом. 

Нет
Сценарии

Настройка графика атоматической работы систем "умного дома" и сигнализации.

Да
Подключение сигнализации Да
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх